Skyscanner

Skyscanner il Trova Voli 2.0.2.2

Wyszukiwarka tanich lotów na Android

Zalety

  • Dane z ponad 1000 linii lotniczych
  • Najtańsze oferty na samej górze
  • Czytelne wyniki

Wady

  • Ostateczna cena czasem różni się od podanej

Doskonały
9

Skyscanner to darmowa wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych na Android. Dzięki niej możesz szybko i łatwo wybrać tani lot w dogodnym dla siebie terminie, bez konieczności przeszukiwania stron różnych przewoźników.

Skyskanner na Android to aplikacja oficjalnie przygotowana przez wyszukiwarkę lotów Skyscanner. Serwis ten zawiera ogromną bazę połączeń oferowanych przez ponad 1000 różnych linii lotniczych.

Jeśli interesują Cię tanie loty Wizzair, Ryanair lub innych niedrogich przewoźników, przy użyciu Skyscanner możesz bez dodatkowych opłat sprawdzić najtańsze i najciekawsze oferty lotnicze.

Aplikacja Skyscanner na Android działa w podobny sposób jak każda wyszukiwarka lotów. Podajesz miejsce wylotu i przylotu, datę wyjazdu oraz liczbę podróżujących osób. Skyscanner po chwili wyszukiwania pokaże Ci znalezione połączenia różnych linii lotniczych.

Na samej górze pojawią się najtańsze oferty. Kiedy już wybierzesz interesujący Cię lot, możesz poznać szczegółowe informacje na jego temat i od razu kupić bilet. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za swoje usługi.

Scyscanner na Android to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które często podróżują samolotem i szukają tanich biletów. Dzięki niej znajdziesz ciekawą ofertę bezpośrednio w telefonie, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz.

Skyscanner

Download

Skyscanner il Trova Voli 2.0.2.2

Opinie użytkowników o Skyscanner

Sponsorowany×