Skyscanner

Skyscanner 1.1.19

Wyszukiwarka tanich lotów na BlackBerry

Skyscanner na BlackBerry to aplikacja do wyszukiwania połączeń lotniczych z całego świata. Dzięki niej możesz szybko i łatwo wybrać tani lot w dogodnym dla siebie terminie bez konieczności przeszukiwania stron różnych przewoźników. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dane z ponad 1000 linii lotniczych
  • Najtańsze oferty na samej górze
  • Możliwość zmiany waluty podczas wyszukiwania

Wady

  • Nie można szukać lotów w zakresie kilku dni

Bardzo dobry
8

Skyscanner na BlackBerry to aplikacja do wyszukiwania połączeń lotniczych z całego świata. Dzięki niej możesz szybko i łatwo wybrać tani lot w dogodnym dla siebie terminie bez konieczności przeszukiwania stron różnych przewoźników.

Skyskanner na BlackBerry to program oficjalnie przygotowany przez wyszukiwarkę tanich lotów Skyscanner. Aplikacja zawiera ogromną bazę lotów oferowanych przez ponad 1000 różnych linii lotniczych. Teraz możesz poszukać taniego lotu bezpośrednio ze swojego telefonu.

Użycie aplikacji jest proste. Podajesz miejsce wylotu i przylotu oraz datę podróży. Aplikacja po chwili wyszukiwania pokaże Ci znalezione połączenia i dotyczące ich szczegóły. Na samej górze pojawią się najtańsze oferty. Kiedy już wybierzesz lot, możesz go od razu kupić lub też wysłać mailem informację na jego temat.

Aplikacja Scyscanner na Blackberry to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które często podróżują samolotem. Dzięki niej znajdziesz ciekawą ofertę bezpośrednio w telefonie, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz.

Najczęściej pobierane Podróże i nawigacja na Blackberry

Więcej
Skyscanner

Download

Skyscanner 1.1.19